Rok założenia: 1992

O nas

Agencja Reklamowa GAMA powstała w marcu 1992 roku , początkowo z ofertą „full serwis”. Wymyślone 22 lata temu - w czasie zakładania firmy - hasło:  „GAMA - od pomysłu do nieograniczonych możliwości…” ciągle jest świeże i aktualne.

Nie wciskamy kitu”, że „naszą pasją jest projektować, tworzyć, kreować, wymyślać, animować…”,  ani też nie epatujemy klientów (na stronie internetowej) książkową wiedzą z podręczników marketingu. Pasje realizujemy gdzie indziej - w rejsach pod żaglami, na kajakach, na nartach biegowych albo na bluesowych lub jazzowych koncertach.

W pracy oferujemy rzetelność, profesjonalizm, terminowość, elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań zleceniodawców.

Przez siedem wydawaliśmy katalog firm „ENERGETYKA” cieszący się wielką popularnością w branży energetycznej w Polsce, a przez trzy lata podobny katalog firm: „TELEKOMUNIKACJA”. Pracowaliśmy dla znanych potentatów m.in: ALSTHOM , JELFA SA, BZ WBK, dla firm z branży spożywczej: TARCZYŃSKI, BALCERZAK, MAGNAT, z branży motoryzacyjnej m.in. JACKY AUTO SPORT, z branży maszynowej TOOLS (narzędzia), HEDAN (łożyska), INTEC (energetyka) i in. Naszymi klientami były: Port Lotniczy Wrocław i Lotniczy Dworzec Towarowy CARGO oraz liczne przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe. Realizowaliśmy także zlecenia wynikające z umów m.in. z Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim, Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy i Urzędem Pracy w Nysie, z Urzędem Miasta Wrocławia  i Zarządem Zieleni Miejskiej, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, urzędami miast: Nowa Sól, Wołów, Szklarska Poręba, Oława, Brzeg, Głubczyce i in.

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym i przygotowaniu do druku wydawnictw reklamowych, ale także książek i albumów, oraz redagowanych w GAMIE, własnego autorstwa - map i przewodników nawigacyjno -turystycznych, obejmujących szlak Odry - adresowanych do wodniaków. GAMA dysponuje pulą numerów wydawniczych ISBN nadanych przez Bibliotekę Narodową.

Pracujemy na najnowszej wersji pakietu graficznego Adobe CS6, co pozwala szybko i nowocześnie zaprojektować potrzebne naszym klientom materiały reklamowe.

Nasi sprawdzeni przez lata współpracy podwykonawcy profesjonalnie i terminowo drukują powierzone im prace techniką offsetową  lub cyfrową, w tym druki wielkoformatowe.

Zapraszamy  do współpracy!